Referencje


Nagrody

Firma NANOVIS jest laureatem licznych nagród i wyróżnień potwierdzających skuteczność  i wyjątkowe właściwości pro-ekologiczne oferowanych produktów.

Finalista nagrody Global Sustainability ( 24 wrzesień 2013)

Nagroda ta jest przyznawana przedsiębiorcom , który opracowali nowy produkt (np. maszyna, środek)  lub proces produkcyjny.

 

Nagroda fundacji „De Viger” (czerwiec 2008)

Nanovis otrzymał dofinansowanie o wartości 100, 000 CHF z uwagi na wysoką innowacyjność produktu.

 

Swiss Economic Forum (kwiecień 2008)

Szajrska Nagroda Gospodarcza jest jedną z najważniejszych nagród dla młodych przedsiębiorstw. W trzech rundach jury ocenia zarówno postęp technologiczny, innowację oraz marketing.  W 2008 roku do konkursu przystąpiło ponad 200 firm. Nanovis znalazł się w trójce finalistów.

 

Nagroda Adlatus 2008 ( kwiecień 2008)

Sieć Adlatus w Szwajcarii składa się z ponad 300 członków , byłych pracowników kadr kierowniczych szwajcarskich firm i przedsiębiorstw, którzy dzięki swojej wiedzy wspierają młode organizacje i przedsiębiorstwa.

 

Europejska Nagroda Ekologiczna ( listopad 2007)

Nanovis otrzymał najwyższą nagrodę przyznaną na targach Pollutec ( największe francuskie targii z dziedziny ochrony środowiska) z uwagi na opracowanie systemu w znacznym stopniu przyczyniającego się do ochrony środowiska naturalnego. W konkursie startowały 72 projekty.

 

Nagroda CTI  (grudzień 2006)

CTI - agencja, która wspiera innowacyjność. Od ponad 60 lat wspierane są innowacyjne projekty w dziedzinie badań i rozwoju. Do tej pory zbadano łącznie 1800 projektów, z czego nagrodę i wsparcie na rozwój otrzymało 180 projektów, w tym NANOVIS.